MARKANIZIN

Gözde Patent olarak faaliyetimize 2004 yılında Bursa’da başladık. Başladığımız günden itibaren vekili olduğumuz tüm müvekkil firmalarımızın daha ileriye gitmesi ve sektöründe öncü firma olması için çalışıyoruz. Firmalara değer katmak her zaman öncelikli hedefimiz oldu. Türkiye’de marka bilincini geliştirmek markalaşmayı sağlamak firmaların ürettiği ürünleri Marka Tescili ,Tasarım tescili ve Patent Tesciliyle koruma altına alarak güvenle işine devamını sağlamak için bir gayretin içindeyiz. Ülkemizin ve Firmaların kalkınması daha müreffeh seviyelere ulaşması için gece gündüz çalışıyoruz. Bursa, Antalya, Londra, İstanbul ve Kıbrısta aktif olarak hizmetlerimize devam etmenin yanısıra, dijital olarak Dünya genelinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

VİZYON

Her zaman markaya değer veren, marka korumasını en ivedi ve kaliteli şekilde yapan, markanın üstünlüğünü koruyan bir vizyon modeli tercih ettik kendimize…
Marka ve yapı modeli ile her zaman markanın üst düzey görünmesini Gözde Patent’in yenilikçi anlayışı olarak kabul ettik ve tüm  markaları bu şekilde yönettik ve yönetmeye devam edeceğiz.

MİSYON

Ülkemizdeki işletmelerin markalaşması ve ulusal ve global tescil belgesiyle işletmelerimizi koruma altına almak Müteşebbis firmalarımızla birlikte Ülkemizin kalkınması ve dünyada hakettiği ve layık olduğu yere biran önce ulaşması için gece gündüz çalışıyoruz.

0
Biten Proje
0
Mutlu Müşteri
0
Kahve Buluşması